Zamek na skale
Kłodzko

Zamek na Skale

Zamek na Skale, z jego czterema gwiazdkami i położeniem dominującym nad uznanym kurortem Lądek Zdrój, zachwyca majestatycznymi widokami, doskonałą gastronomią, oazą spokoju oraz eleganckim luksusem, co czyni go wyjątkowym miejscem na mapie atrakcji turystycznych.

W otoczeniu malowniczej Ziemi Kłodzkiej, gdzie historia splata się z naturą i wyjątkowym klimatem, Zamek zaprasza do przeżycia niezapomnianego odpoczynku. Z budową datowaną na połowę XVI wieku, oferuje 180 miejsc noclegowych, zapewniając tym samym komfort i wygodę. Jego oferta obejmuje restaurację z przestronnymi tarasami, przytulną kawiarnię z kominkiem, winiarnię oraz rozległy, 13-hektarowy park zabytkowy, przez który przepływa górska rzeka, tworząc malowniczy krajobraz. Bogata infrastruktura, w tym SPA, basen, sale konferencyjne oraz różnorodne atrakcje, sprawiają, że pobyt tutaj pozostaje długo w pamięci, zachęcając do powrotów.

Zamek oferuje również unikalną przestrzeń do organizacji wydarzeń bankietowych, mogących pomieścić do 400 osób, a jego przestronny park jest idealnym miejscem na eventy plenerowe dla nawet 1000 gości.

Z radością zajmiemy się przygotowaniem propozycji artystycznej na wieczór oraz organizacją atrakcji na świeżym powietrzu, gwarantując profesjonalizm obsługi i wysoką jakość świadczonych usług.

Maksymalna liczba osób

400

Adres

Trzebieszowice 151
Lądek-Zdrój
57-540 Lądek-Zdrój

Kontakt

telefon: +48 74 865 20 00
email: [email protected]
www: https://www.zameknaskale.com.pl
Facebook:

Mapa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *