Gościniec nad Bukówką
Kamienna Góra

Gościniec nad Bukówką

Opis

Gościniec nad Bukówką w Miszkowicach, położony w sercu dolnośląskiego krajobrazu, niedaleko Zalewu Bukówka i otoczony majestatycznymi szczytami Karkonoszy, stanowi doskonałą lokalizację dla par marzących o górskim weselu blisko jeziora i w otoczeniu pięknych widoków.

Dla Par Młodych Gościniec nad Bukówką zapewnia możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego dla nawet 200 gości. Nasza obszerna sala balowa z eleganckim drewnianym parkietem, utrzymana w subtelnej kolorystyce, stanowi idealne tło dla każdego typu dekoracji. Goście mogą być komfortowo usadzeni przy prostokątnych stołach, a nasz doświadczony personel zadba o perfekcyjne dopieszczenie każdego aspektu Waszej ceremonii.

Wyjątkowym atutem, który z pewnością oczaruje obecnych, jest nasze weselne menu. Restauracja w Gościńcu nad Bukówką słynie z wyśmienitej kuchni polskiej i lokalnych specjałów, przygotowywanych z pasją i dbałością o tradycyjne smaki, które zaspokoją apetyty wszystkich uczestników. Dodatkowo oferujemy bogaty wybór słodkości i regionalnych przysmaków.

Gościniec nad Bukówką to także luksusowy ośrodek wypoczynkowy, oferujący gościom komfortowe domki i pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami i dostępem do Internetu. Na terenie znajduje się również bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci, co czyni go doskonałą bazą do zwiedzania Karkonoszy.

Zachęcamy do wyboru naszego obiektu na organizację Waszego wesela. Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień stał się niezapomnianym wspomnieniem w Waszym życiu!

Maksymalna liczba osób

200

Adres

ul. Widokowa 10
Miszkowice
58-420 Lubawka

Kontakt

telefon: +48 605 054 095
email: [email protected]
www: https://gosciniecnadbukowka.pl
Facebook: https://www.facebook.com/GosciniecNadBukowka/

Mapa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *